Администратор
Администратор / Статьи / Все RSS

Як відомо, нині бізнес надає податкову звітність в електронному вигляді, також електронні накладні давно стали електронними. Проте досі компанії продовжують вести первинну документацію на папері. Хоча її теж можна оформляти в електронному вигляді, адже для цього є всі законні підстави. Зокрема, про це свідчить позиція держави та податкових органів, яка представлена у відповідних офіційних документах.

0

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги». Відповідно до ст. 18 цього закону кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Тлумачення зазначеної норми викликало багато суперечок, більшість опублікованих роз’яснень переконували, що особисті ключі на захищених носіях (токенах) потрібно буде застосовувати не всім суб’єктам господарювання, а лише держорганам.

0

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 07 листопада 2018 року набрав чинності

Закон України «Про електронні довірчі послуги», відповідно до ст. 18 якого кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

0

Розглянемо відмінності між токеном, флешкою з паролем та диском.

0

В связи с большим количеством доработок внесенных за 3 года, мы решили переснять наши видео инструкции.

0

Розробляючі програми з електронного документообігу виникають потреби у накопиченні та зберіганні даних певної кількості довідників. Якщо програма розрахована на одного користувача, з цим цілком впораються системи SQLite та DBF. Але коли виникає потреба в створенні (многопользовательской) системі з підтримкою даних в актуальному стані, виникає потреба у сервері з розгорнутою БД накшталт MySQL, MariaDB, PostgreSQL.

0

Вариант решения проблемы регистрации комконнектора на 64 разрядном сервере.

1

Принимаем заказы на разработку ПО

Если у Вас есть необходимость автоматизировать какой-то из своих участков работы, мы готовы разработать, внедрить и сопровождать программное обеспечение любой сложности.

0

Процессор Pentium с минимальной тактовой частотой 2 ГГц;
Оперативная память — не менее 2 ГБ;
Свободное место на жестком диске — не менее 1,5 (3) ГБ;
Цветной графический дисплей (разрешение 1024 х 768);
Манипулятор типа мышь и клавиатура

0

Скачать, обновление, обновление медок, м.е.док, отчет, документ, medoc, m.e.doc, электронный документ, документооборот

SSL сертификаты от SSL.com.ua