Администратор
Администратор / Статьи / Все RSS

З 01.08.2020 р. суб’єкти господарювання розпочали застосування програмних РРО (далі – ПРРО) під час здійснення розрахункових операцій. Зробити свій вибір на користь того чи іншого реєстратора допоможе матеріал Все про РРО: Класичний vs програмний РРО. А також дізнатись про те, кому з ФОПів 2-4 групи слід використовувати РРО (ПРРО)вже зараз, а кому – з 01.01.2021 р.

Нагадаємо, що програмний РРО є програмою, яка може бути встановлена на будь-який гаджет (смартфон, планшет, ноутбук тощо). Отже, вважаємо, що він є найбільш привабливим у фінансовому плані для фізичних осіб – підприємців.

Які кроки слід пройти підприємцю, щоб почати працювати з ПРРО?

0

Закон України«Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов'язує суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі під час продажу товарів та послуг, вести розрахункові операції через РРО.

0

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (далі – Заява; ідентифікатор форми F(J)1316602).

Заява подається в електронній формі через Єдине вікно подання звітності або засобами телекомунікації.

0

Уже близько року тема РРО та ФОП не сходить зі сторінок більшості інформаційних порталів. А останнім часом потік інформації на тему РРО/ПРРО невпинно зростає. Воно і не дивно. Адже з боку держави нормативні нововведення щодо РРО досить суттєві.

Так, з 01.08.2020 року в Україні поряд з традиційними РРО можна буде застосовувати програмні РРО (програму, яка встановлюється на комп’ютер, смартфон, планшет або інший гаджет продавця).

Крім цього, зміни стосуються застосування РРО ФОП-єдинниками (крім 1-ї групи). Вони повинні будуть при розрахунках застосовувати РРО з 01.04.2021 року нарівні з іншими платниками (юрособами та ФОП на загальній системі), а деякі з них, які здійснюють ризикові види діяльності або обсяг доходу яких становить більше 1 млн грн. на рік, застосовуватимуть РРО вже з 01.01.2021 року.

0

У цьому році тема застосування РРО дуже актуальна. Основна новація – це запровадження програмного РРО (далі – ПРРО) з 01.08.2020 року, а також розширення кола платників, які зобов’язані застосовувати РРО.

Про зміни, які стосуються ФОП, читайте у нашому матеріалі: Все про РРО: використання реєстраторів ФОПами 2-4 групи.

У цьому матеріалі розглянемо новації у застосуванні РРО для юросіб.

0

Як відомо, нині бізнес надає податкову звітність в електронному вигляді, також електронні накладні давно стали електронними. Проте досі компанії продовжують вести первинну документацію на папері. Хоча її теж можна оформляти в електронному вигляді, адже для цього є всі законні підстави. Зокрема, про це свідчить позиція держави та податкових органів, яка представлена у відповідних офіційних документах.

0

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги». Відповідно до ст. 18 цього закону кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Тлумачення зазначеної норми викликало багато суперечок, більшість опублікованих роз’яснень переконували, що особисті ключі на захищених носіях (токенах) потрібно буде застосовувати не всім суб’єктам господарювання, а лише держорганам.

0

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 07 листопада 2018 року набрав чинності

Закон України «Про електронні довірчі послуги», відповідно до ст. 18 якого кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

0

Розглянемо відмінності між токеном, флешкою з паролем та диском.

0

В связи с большим количеством доработок внесенных за 3 года, мы решили переснять наши видео инструкции.

0

Розробляючі програми з електронного документообігу виникають потреби у накопиченні та зберіганні даних певної кількості довідників. Якщо програма розрахована на одного користувача, з цим цілком впораються системи SQLite та DBF. Але коли виникає потреба в створенні (многопользовательской) системі з підтримкою даних в актуальному стані, виникає потреба у сервері з розгорнутою БД накшталт MySQL, MariaDB, PostgreSQL.

0

Вариант решения проблемы регистрации комконнектора на 64 разрядном сервере.

1
← Предыдущая Следующая → 1 2
Показаны 1-15 из 18

SSL сертификаты от SSL.com.ua