Токены

С Праздником

Статьи

Текстовые материалы

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 7 листопада 2018 року набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги». Відповідно до ст. 18 цього закону кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Тлумачення зазначеної норми викликало багато суперечок, більшість опублікованих роз’яснень переконували, що особисті ключі на захищених носіях (токенах) потрібно буде застосовувати не всім суб’єктам господарювання, а лише держорганам.

0

Як вже неодноразово висвітлювалося у ЗМІ та на сайті ДФС, з 07 листопада 2018 року набрав чинності

Закон України «Про електронні довірчі послуги», відповідно до ст. 18 якого кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

0

Розглянемо відмінності між токеном, флешкою з паролем та диском.

0

В связи с большим количеством доработок внесенных за 3 года, мы решили переснять наши видео инструкции.

0

Розробляючі програми з електронного документообігу виникають потреби у накопиченні та зберіганні даних певної кількості довідників. Якщо програма розрахована на одного користувача, з цим цілком впораються системи SQLite та DBF. Але коли виникає потреба в створенні (многопользовательской) системі з підтримкою даних в актуальному стані, виникає потреба у сервері з розгорнутою БД накшталт MySQL, MariaDB, PostgreSQL.

0

При попытке установить их из официального пакета, скачанного с сайта Microsoft, система может выдать ошибку hresult 0xc8000222.

Простая программа быстрого создания, печати бланков табеля учёта рабочего времени создана для малого и среднего бизнеса. Для тех организаций и ФОПов кто не хочет возиться с громоздкими программами по учёту кадров мы предлагаем использовать нашу разработку

1

Не работает клиент банк? Это у вас обновился браузер. Инструкция как настроить яву и баузер для клиентбанка.

0

Для решения некоторых ошибок, смены статусов документов и других возможных ситуаций в работе программы, клиентам предоставляются скрипты, которые необходимо выполнить на базе клиента.

0

После установки обновления M.E.Doc (МЕДок) 11.00.008 у некоторых клиентов могут возникнуть трудности с отправкой заявок на сервер АЦСК.

Решение...

0

Как автоматически предупредить причину блокировки налоговых накладных:

ДОКУМЕНТ ПРИЙНЯТО. РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА.

Обсяг постачання товару/послуги **** перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп.2.1 п.2 Критеріїв ризиковості платника податку.

...

(Объем поставки товара / услуги **** превышает величину остатка объема приобретения такого товара / услуги и объема его поставок, что соответствует требованиям пп.2.1 п.2 Критериев рискованности налогоплательщика.)

0

Расчет корректировки к налоговой накладной: автоматическое решение проблемы.

Как создать корректировку? Как отследить несколько корректировок к одной налоговой накладной?

С нашей программой это делается «в 2 клика».

---

Розрахунок коригування до податкової накладної: автоматичне вирішення проблеми.

Як створити коригування, як відстежити кілька коригувань до одній податковій накладній?

З нашою програмою це робиться «в 2 кліка».

2
← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4
Показаны 1-15 из 52