Токены

С Праздником

Віртуальний SQL сервер

Розробляючі програми з електронного документообігу виникають потреби у накопиченні та зберіганні даних певної кількості довідників. Якщо програма розрахована на одного користувача, з цим цілком впораються системи SQLite та DBF. Але коли виникає потреба в створенні мережової системи з підтримкою даних в актуальному стані, виникає потреба у сервері з розгорнутою БД накшталт MySQL, MariaDB, PostgreSQL.

Як вийти із цієї ситуації, якщо фірма у своїй локальній мережі немає сервера, або розробнику ПЗ, працюючи вдома, необхідно протестувати підключення програми до сервера?


За декілька років роботи наша фірма неодноразово стикалась с тим, що не дуже велики підприємства мали локальну мережу із певної кількості комп'ютерів, і взагалі не мали сервера та системного адміністратора. Встановлювати сервер або розгортати на якомусь комп'ютері програму «ДЕНВЕР» (комплекс локального веб-сервера) не казалось найкращою ідеєю, тому нами була розроблена, та вже кілька років використовується, програма «Віртуальний SQL сервер».


Дана програма не потребує інсталаяції, може підтримувати декілька баз даних, має можливість автозапуску із стартом комп'ютера та роботу у фоновому режимі. Програма проста у встановленні та налаштуванні і може працювати на будь-якій мережевій машині. (Частіше за все ми використовували машину на якій встановлена база даних мережевої версії «1С»).

Для встановлення програми необхідно розпакувати інсталяційний файл, та запустити «virtsqlserver.exe». Кнопкою «Додати» вибираємо папку в якій буде створено базу даних, після чого кнопкою «Старт» запускаємо MySQL. База даних має логін «root», пароль «123». Для доступу до БД з локальної мережи необхідно перевірити в брандмауєрі порт 3306, та при необхідності відкрити його для протоколів TCP та UDP, вхідних та вихідних.

СКАЧАТИ

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!