С Праздником

Табель учета рабочего времени. Бесплатная программа для пользователей комплекса "Документ Навигатор"

Тип статьи:
Авторская

Табель обліку робочого часу. Безкоштовна програма. (Free)

В програмі „ДокументНавігатор”.  з  v11.006

Модуль «Табель обліку робочого часу».


Налаштування програми.

Для роботи та під’єднання до M.E.Doc програма використовує параметри задані в програмі „ДокументНавігатор”. Змінити параметри під’єднання можливо натиснувши кнопку (((шестеренка)))). В разі відсутності програми M.E.Doc в програмі не будуть виконуватися функції сбору данних про працівників та перевірка даних табеля відомостям звіту ЕСВ.

Налаштування штатного розкладу (штат).

Оберіть вкладку „Штат” та натиснувши правою кнопкою миши на відповідну таблицю додайте назви відділов та посад.

Налаштування календаря.

Оберіть вкладку „Календар”. Натиснувши правою кнопкою миши на календарі додайте святкові дні та переноси. Помилково введені дани можна видалити натиснувши на відповідні таблиці.

База працівників (персоналу).

У разі під’єднання до M.E.Doc програма автоматично створить перелік працівників з більшістю необхідих облікових даних (РНОКПП, П.І.Б., дату прийняття-звільнення, відпуска по пологам та догляду за дитиною тощо). У разі відсутності M.E.Doc базу даних персоналу треба створити вручну.

Оберіть вкладку „Персонал”. Натиснувши праву кнопку миши оберіть пункт „Додати працівника”.

В нижній частині вікна додайте причини невихода на роботу – відпустки, лікарняні, косандировки та ін.

Заповнення табеля.

Оберіть вкладку „Табель”. Якщо потрібен табель за неповний місяць оберіть дату початку та кінця. Якщо не потрібна звірка із звітом ЕСВ, вимкніть цю опцію. Натисніть на кнопку „Заповнити”. Після створення табеля в табліці можливо відредагувати показники. Рядки, дані яких не відповідають звіту ЕСВ виділені чевоним кольором. Підказка наводить крітерії невідповідності. Підсумки днів та годин виведені в окрему таблицю на вкладку „Підсумки”. На вкладці „ЕСВ” будуть відображені показники звіту ЕСВ.

Збереження в XLS.

Заповнений табель можливо передати до MSEXCELL, для цього натисніть кнопку „Збереження в XLS”. У відкрившемуся вікні оберіть налаштування бланка. Опція „Прізвище Ім'я По-батькові” переводить до написання імен з великої літери.ВИДЕО


RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!