Новий модуль “Звітність до НБУ для небанківських фінустанов” скоро — у М.E.Doc!

Новий модуль “Звітність до НБУ для небанківських фінустанов” скоро — у М.E.Doc!

Кому потрібен новий модуль?

Факторинговим, страховим та лізинговим компаніям, а також кредитним спілкам, ломбардам тощо. Усі ці небанківські фінансові установи (НФУ) з липня мають подавати звітність за II квартал 2020 року по-новому — до Національного банку України .

Звітування буде здійснюватися виключно в електронному вигляді, відповідно до вимог, структури звітів та контролів, розроблених національним регулятором .

Чим регламентована подача звітності небанківських фінустанов до НБУ?

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» від 12.09.2019 р. № 79-IX (так званим Законом про «спліт»), який набере чинності з 01.07.2020 р. Про підходи до регулювання НФУ – читайте уматеріалі.

Головні переваги модуля

Увесь комплект нової звітності до НБУ буде доступний у M.E.Doc. У нашій програмі ви зможете сформувати потрібні звіти, підписати їх КЕП та за лічені хвилини надіслати напряму до НБУ — без жодних вивантажень, конвертацій і завантажень xml-файлів до кабінету регулятора. Одним натиском кнопки! А усі ваші звіти будуть збережені у програмі.

Ми відстежуємо зміни, які вносить регулятор, тож вам не доведеться робити це самостійно. Програма оновить структури форматів xsd і контролі автоматично та своєчасно, відповідно до нововведень.

Також у новому модулі реалізовано функціонал, завдяки якому програма підкаже вам, якщо дані були внесені неправильно.

Подбайте про зручне та своєчасне звітування в улюбленій програмі — придбайте ліцензію на новий модуль “Звітність до НБУ для небанківських установ” прямо зараз.

12:28
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

SSL сертификаты от SSL.com.ua