Оновлення програми M.E.Doc Версія 11.02.010

Оновлення програми M.E.Doc Версія 11.02.010

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.02.010 Показати

Скачати оновленняе медок, обновление medoc скачать


ЗМІНИ У ФУНКЦІОНАЛІ ПРОГРАМИ

Додаткові сервіси

Зверніть увагу! Щоб мати можливість скористатися допомогою наших спеціалістів з онлайн підтримки, переконайтеся у наявності доступу до web-ресурсу

 chat.medoc.ua, 

IP адреса: 212.90.165.233, 

порт: 443.

Для отримання онлайн консультації натисніть кнопку на панелі інструментів, або скористайтеся клавішею F12

Первинні документи

Реєстр первинних документів
Налаштовано відбір документів, що мають статус Відправлено контрагенту, за допомогою панелі Фільтр. Також, налаштовано роботу фільтру панелі інструментів при відборі документів за певний місяць.
Шаблони первинних документів
Розширено можливість роботи з полями графічного відображення підписів та печаток на документах. У Конструкторі шаблонів для шаблонів первинних документів додано нові налаштування.
У області Структура шаблона додано команду Додати графічне поле. На виконання команди у список полів шаблона (блок Користувацькі зображення) додається нове графічне поле IMGFIELD<номер поля>. Для поля налаштовуються властивості:
• Тип — тип графічного відображення, яке буде знаходитися у полі: Підпис або Печатка;
• Сторона — обирається сторона, графічне відображення підпису/печатки якої буде знаходитися у полі: Відправник або Отримувач (для багатостороннього обміну значення обирається з фіксованого списку, у відповідності до кількості сторін обміну: Відправник, Отримувач 1,… Отримувач n);
• Номер підпису — номер підпису сторони, графічне відображення якого буде знаходитися у полі (вводиться значення від 1 до 10).


У первинному документі зображення підписів/печаток будуть відображатися згідно з налаштуваннями графічних полів.

17:09
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!