Оновлення програми M.E.Doc Версія 11.01.030

Оновлення програми M.E.Doc Версія 11.01.030

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.01.030 Показати

Скачати оновленняе медок, обновление medoc скачать

У поточному оновленні буде здійснено підготовку до переходу на нову версію M.E.Doc, що реалізована з використанням програмної платформи Microsoft .Net Framework 4.8 та пакетуMicrosoft Visual C++ 2017.

Під час встановлення оновлення буде виконано перевірку на наявність встановлених необхідних компонентів операційної системи (.Net Framework 4.8та Visual C++ 2017). 

У випадку, якщо хоча б один із цих компонентів відсутній, автоматично, з офіційних ресурсів Microsoft, буде виконано завантаження та встановлення компоненту Microsoft.NetFramework 4.8, а також пакету Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, який міститьVisual C++ 2017.

Для успішного встановлення компонентівнеобхідно забезпечити доступ до ресурсів Microsoft:

•https: //aka.ms

•https: //download.visualstudio.microsoft.com

Або ж виконати завантаження інсталяційних дистрибутивів Microsoft .Net Framework 4.8та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributableу ручному режимі.

Зверніть увагу! Завантаження та встановленняMicrosoft .Net Framework 4.8 може тривати деякий час.

Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідне встановлення х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable.

При відсутності у користувача необхідних прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів (UAC), операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв для продовження інсталяції.

УВАГА! Для застосування встановлених компонентів та подальшої успішної роботи необхідно виконати перезавантаження системи.

Після завершення оновлення файли для встановленняMicrosoft .Net Framework 4.8та Microsoft VisualC++ 2015-2019 Redistributableбудуть знаходитись у папці Install/Redistкореневого каталогу програми M.E.Doc.

При використанні мережевого варіанту роботи, для клієнтських станцій, завантаження інсталяційних файлів Microsoft .Net Framework 4.8та MicrosoftVisual C++ 2015-2019 Redistributableбуде здійснюватися з папки Install/Redistкаталогу серверної частини, з подальшим виконанням встановлення.

Зверніть увагу! Для мережевого варіанту програми, автоматичне встановлення Microsoft .Net Framework 4.8та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, за допомогою Планувальника завдань, буде виконано тільки за наявності необхідних прав у користувача, від імені якого запущена служба ZvitGrp. За замовчуванням користувач Network Service не має таких привілеїв. Після виконання оновлення програми подбайте про встановлення зазначених компонентів у ручному режимі з каталогу Install/Redistсерверної частини

==========================================================


Реалізовано можливість здійснення багатостороннього обміну первинними документами з використанням посилання на документ. Контрагенти можуть опрацьовувати та затверджувати документи, для яких налаштовано багатосторонній обмін, за отриманими посиланнями. Після затвердження за посиланням документ буде автоматично відправлено наступному учаснику обміну згідно з налаштованим маршрутом.

12:46
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!