стыковка МЕДок с 1С

Вышло обновление к ПК "M.E.Doc" 11.00.029

Вышло обновление к ПК "M.E.Doc" 11.00.029

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.00.029

Пам’ятка адміністратора

Зверніть увагу! 

У поточному оновленні буде здійснено підготовку до переходу на нову версію M.E.Doc, що реалізована з використанням програмної платформи Microsoft.NetFramework 4. 

Рекомендується підготувати операційну систему, заздалегідь встановившиостанню можливу версію Net Framework, що підтримується вашою операційноюсистемою, а також пакет Microsoft Visual C++ 2010. 

Детальніше інформаціянаведена в блозі бухгалтера https://www.medoc.ua/uk/blog/jakisnij-perehid-na-n...

Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхіднаустановка х32 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2010. 

Ознайомитися з максимальними доступними версіями Net Framework можливоза посиланням https://docs.microsoft.com/ru-ru/dotnet/framework/... необхідні системні компоненти відсутні, автоматично буде встановленомінімальний набір компонентів (Microsoft.Net Framework 4 та Microsoft VisualC++ 2010), доступних для вашої операційної системи. 

Аналогічним чином буде виконано встановлення необхідних компонентів під часзапуску кожного робочого місця, де використовується програма.

Нагадуємо, що у разі відсутності прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів, операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв користувачів для продовження інсталяції.


ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 11.00.028 Показать

#Скачать #обновление #медок, #medoc

08:50
RSS
09:02
Особливе це оновлення тим, що започатковує розширення технологічних рішень, на базі яких ведуться розробки програмного комплексу M.E.Doc.

Це перший етап змін, які дозволять програмному комплексу бути більш досконалим.

Новий етап розвитку програми M.E.Doc дасть можливість використання сучасних інструментів для створення нового та вдосконалення діючого функціоналу, підтримки актуальних версій баз даних, а, головне, – збільшення загальної швидкодії програми для продуктивної роботи, що дозволить Вам використати цей час з користю для себе.

Ми завжди були лідерами і залишаємось такими. Перехід на нові технології – це, в першу чергу, турбота про наших користувачів та постійна підтримка високої якості наших продуктів.

Що слід очікувати?

Звертаємо увагу, що процес оновлення може зайняти трохи більше часу, аніж раніше.

Однак, хочемо Вас заспокоїти – це нормально. Будь ласка, не переривайте процес примусово, дочекайтеся успішного завершення оновлення!
Це пов’язано з тим, що на Вашому ПК буде встановлено .Net Framework 4.0 та Microsoft Visual C++ 2010, у разі їх відсутності.

А тому, радимо подбати про те, що Вам може знадобитися допомога Вашого системного адміністратора при встановленні даного оновлення.